В УДФСУ відбулося чергове засідання ректорату

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулося чергове засідання ректорату. Участь у ньому взяли в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, проректори, директори Навчально-наукових інститутів, керівники структурних підрозділів та інші члени ректорату.

Учасники засідання обговорили низку важливих питань діяльності університету та його структурних підрозділів. Зокрема:

• стан виконання Плану роботи УДФСУ та Плану роботи ректорату в II семестрі 2020/2021 н.р.;
  • стан інформаційної політики УДФСУ;
  • організацію пропускного режиму та цивільної оборони;
  • поточні питання діяльності Навчально-наукових інститутів;
  • фінансово-економічну діяльність УДФСУ у І півріччі 2021 р.;
  • поточні питання організації наукової діяльності в УДФСУ;
  • рейтингові позиції УДФСУ за період 2011-2020 рр.;
  • започаткування дуальної підготовки фахівців за окремими освітніми програмами;
  • затвердження графіка робочих зустрічей в.о ректора УДФСУ з колективами структурних підрозділів;
  • призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти;
  • організацію діловодства в УДФСУ.

Також учасники ректорату розглянули інші питання діяльності закладу вищої освіти та окреслили подальші кроки роботи з метою удосконалення кожного з напрямів.