Представники Університету державної фіскальної служби України прийняли участь в інтелектуально-розважальній грі «Europe Quiz Irpin»

Університет державної фіскальної служби України завжди попереду, завдячуючи своїм  висококваліфікованим працівникам, активним та креативним студентам. 14 травня представники УДФСУ взяли участь у інтелектуальних змаганнях з нагоди Дня Європи.

Турнір проводився у форматі «Що? Де? Коли?» у приміщенні школи №17 міста Ірпеня. Питання стосувалися Європи та країн Європейського Союзу.

Серед учасників були вчителі, студенти, школярі, колективи комунальних служб, представники органів місцевої влади, приватних підприємств та депутатський корпус міста Ірпінь!

Питання були не з легких, але команда УДФСУ завдяки своїй професійності та ерудиції показала гарний результат!

Вітаємо!