Відбулося засідання ректорату УДФСУ

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулося чергове засідання ректорату під головуванням в.о. ректора університету Валентини Унинець-Ходаківської. Участь у ньому взяли проректори, директори Навчально-наукових інститутів, керівники структурних підрозділів та інші члени ректорату. Відмітимо, що захід пройшов з дотриманням всіх карантинних та відповідних протиепідемічних норм.

На порядку денному засідання було розглянуто низку важливих питань діяльності університету та його структурних підрозділів. Зокрема:

• Про результати проведеної профорієнтаційної роботи агітаторами Університету.
  • Про виконання Плану видання навчально-методичного забезпечення освітнього процесу на 2021 рік.
  • Про підготовку до атестації та випуску здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем.
  • Про створення робочої групи щодо розширення спектру освітніх програм за дуальною формою здобуття вищої освіти.

Також учасники ректорату розглянули інші питання діяльності закладу вищої освіти та окреслили подальші кроки роботи з метою удосконалення кожного з напрямів.

Презинтаційні матеріали: