В УДФСУ відбулося засідання юнацької школи «Майбутній психолог»

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулося онлайн-засідання юнацької школи «Майбутній психолог» на тему «Психологія ефективного спілкування». Захід організовано кафедрою психології та соціології Навчально-наукового інституту гуманітарних наук УДФСУ.

Спікер засідання, доцент кафедри психології та соціології Любов Клевець, розповіла учасникам про психологію комунікації та взаємодії, про умови, дотримання яких потрібно знати для ефективного спілкування. Серед них:

• знання загальних законів спілкування та слідування їм;
  • дотримання правил безконфліктного спілкування;
  • використання правил та прийомів мовного впливу;
  • реальна досяжність поставленої мети.

Крім цього, слухачі розширили уявлення про бар’єри спілкування та ефективні технології конструктивної критики, а також навчилися діагностувати особливості психоемоційного стану особистості за особливостями комунікації.