Відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасності в контексті соціально-психологічного знання»

19 травня 2021 р. відбулася студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасності в контексті соціально-психологічного знання» в онлайн форматі, яка об’єднала понад 120 учасників: здобувачів вищої освіти різних закладів вищої освіти (Київського національного університету будівництва та архітектури, Київського торговельно-економічного університету, Університету державної фіскальної служби України, Ірпінського державного коледжу економіки та права, Вищого навчального закладу Перший Київський медичний коледж) та практичних психологів України.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся директор ННІ гуманітарних наук Суліма Євген Миколайович, доктор філософських наук, професор, член-кореспондент НАН України, який наголосив на важливості психологічних знань для особистісного та професійного розвитку особистості.

Із цікавими доповідями виступили Дмитро Сербін, психолог по роботі із залежностями клініки Recovery «Психологія залежності», Сергій Довгополов, здобувач вищої освіти зі спеціальності «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» академічної групи ПНК-31 КНУБА «Перспективи використання штучного емоційного інтелекту при дослідженні фактору соціалізації особистості в освітньому просторі», Галина Гурак, психолог, аспірант кафедри психології факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова «Як долати бар’єри самопрезентації в он-лайн просторі» Володимир Хоменко, психолог Ірпінського коледжу економіки і права «Покоління Z: люди з над можливостями», Анна Коханець, підприємець, власник маркетинг агентства, спеціаліст з підтримки ділової репутації в мережі Інтернет «Репутація в мережі та бізнес процеси. Адаптація до глобальної діджиталізації в умовах пандемії».

Конференція відбулася в форматі дискусії, обміну думками між студентами та фахівцями у різних галузях психологічної практики.