В УДФСУ стартував турнір з кіберспорту «IT CUP»

27 травня в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) стартував турнір з кіберспорту «IT CUP» серед студентів Навчально-наукового інституту інформаційних технологій (ННІ ІТ). Турнір пройшов з дисципліни «CS:GO».  Такий захід – чудова нагода для студентів-геймерів будь-якого рівня об’єднатись та позмагатися в одній із найбільш популярних ігор серед молоді Counter-Strike.

Чемпіонат почався з плей-офф стадії. Усі матчі в основній стадії граються у форматі бо3 (гра до трьох перемог).

За умовами проведення турніру кожен учасник повинен завантажити Faceit і Faceit Anticheat, зібрати команду з 5-ти осіб, команда повинна визначитись з капітаном та вигадати назву.

Всього у змаганнях взяли участь 4 команди: “EnotWhyNot”, “Burn to Shine”, “IncognitoSVP”, “team posteel”.

В результаті жеребкування “IncognitoSVP” грали проти “Burn to Shine”, матч закінчився перемогою команди “Burn to Shine” з рахунком 2:0. В команді “EnotWhyNot” перед початком гри один гравець покинув команду, за правилами турніру команду автоматично дискваліфіковано, тому “teem posteel” проходить до другого туру, де зустрінеться з “Burn to Shine” в матчі за перше місце.

Відмітимо, що змагання будуть проходити протягом тижня. Бажаємо всім учасникам цікаво та весело провести час!