Представники УДФСУ взяли участь у круглому столі «Гендерна срібна економіка для розвитку місцевої громади»

26 травня представники Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Університету державної фіскальної служби України: директор інституту, президент ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» Артур Горбовий, експертка з питань срібної економіки у сфері «другої кар’єри», психологиня  Вікторія Семко, член правління ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра», керівник Університету третього віку СВІТ Євген Едвабнік, студентка випускної групи кафедри економічної кібернетики Світлана Гнатюк, взяли участь в організації та проведені круглого столу на тему: «Гендерна срібна економіка для розвитку місцевої громади» та стали активними учасниками проведених дискусій.

Організували захід Департамент соціальної політики КМДА, Київський міський Палац ветеранів, ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра», ГО «Новий соціальний вектор».

Під час круглого столу, обговорили такі питання:

• Гендерна срібна економіка для розвитку сім’ї та материнства.
  • Ринок праці і гендерна срібна економіка: підприємництво, самозайнятість, «друга» кар’єра, центри освіти для людей третього віку.
  • Підвищення кваліфікації робочої сили: розробка та впровадження системи безперервного підвищення кваліфікації.
  • Здорове та активне довголіття для місцевого розвитку.

Ознайомитися з заходом можна переглянувши відеотрансляцію на YouTube-каналі Укрінформу.