В Університеті державної фіскальної служби України відбувся турнір «Irpin cup 2021» до Дня захисту дітей

За сприяння Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ), Відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області та Футбольного клубу «Кудрівка» на спортивному комплексі УДФСУ пройшов турнір до Дня захисту дітей «Irpin cup 2021».

Участь в турнірі взяли 10 колективів з Київщини та регіонів України.

До учасників з вітальними словами звернулися Голова Відділення НОК України в Київській області, член НОК України, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації УДФСУ Ігор Малинський, який передав найщиріші вітання учасникам від в.о. ректора УДФСУ Валентини Унинець-Ходаківської. Крім цього, до присутніх  звернувся президент Футбольного клубу Кудрівка Роман Солодаренко! Почесні гості побажали юним талантам міцного здоров’я, футбольного вдосконалення та кар’єрного росту!

За результатами турніру переможцями «Irpin cup 2021» стали:

• 1 місце ФК Шахтар (Донецьк)
  • 2 місце ФК Восход (Київ )
  • 3 місце ФК Чорноморець (Одеса)

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успішних змагань!