В Університеті ДФС України розпочався прийом документів на підготовчі курси для молоді з тимчасово окупованих територій

В Університеті ДФС України розпочався прийом документів на підготовчі курси для молоді з тимчасово окупованих територій

З 1 по 20 червня 2021 року в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) розпочався прийом документів на безоплатні підготовчі курси для молоді з тимчасово окупованих територій (ТОТ) Донецької та Луганської областей, населених пунктів на лінії зіткнення, а також ТОТ Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Проєкт реалізується Міністерством реінтеграції України з метою надання допомоги в організації зарахування і навчання осіб, які завершили навчання у закладах загальної середньої освіти на ТОТ на підготовчих курсах в закладах вищої освіти, де діють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», з наступним вступом на навчання.

В рамках програми УДФСУ запрошує вступників з Донбасу та Криму на підготовчі курси, які будуть проходити з 29 червня по 31 серпня 2020 року. Під час курсів випускники шкіл з ТОТ матимуть можливість адаптуватися до нових умов та налаштуватися на освітній процес. Відмітимо, що учасники курсів отримуватимуть стипендіальне забезпечення, а за підсумками отримають свідоцтво про проходження курсів.

Форма реєстрації та детальна інформація про підготовчі курси для випускників з ТОТ за посиланням: https://www.nusta.edu.ua/p%d1%96dgotovch%d1%96-kursi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *