В.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська зустрілася з колективом ННІ інформаційних технологій

Сьогодні відбулася зустріч в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України Валентини Унинець-Ходаківської з колективом Навчально-наукового інституту інформаційних технологій.

Під час зустрічі в.о. ректора окреслила своє бачення подальшого розвитку ННІ інформаційних технологій в структурі новоствореного вищого навчального закладу. Також трудовий колектив інституту дізнався про перспективні напрямки діяльності інституту в новій структурі.

Крім цього, учасники обговорювали функціональні, навчальні та господарські процеси. Підсумовуючи захід колектив ННІ інформаційних технологій підтримав окреслені вектори для розвитку університету в цілому й інституту зокрема.