Представники університету взяли участь в Міжнародному вебінарі по новим стандартам управління якістю – The IAASB’s New QM Standards

Представники університету взяли участь в Міжнародному вебінарі по новим стандартам управління якістю – The IAASB’s New QM Standards

Представники Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту Університету державної фіскальної служби України взяли участь у Міжнародному вебінарі по новим стандартам управління якістю – The IAASB’s New QM Standards, проведеного Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та Радою по міжнародним стандартам аудиту і достовірності інформації (IAASB) разом з Центром реформування фінансової звітності Всесвітнього банку (CFRR).

Можливість долучитися до вебінару представникам університету надала Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) – дійсний член IFAC і стратегічний партнер кафедри бухгалтерського обліку ННІ обліку, аналізу та аудиту УДФСУ. Участь у заході взяли директор ННІ обліку, аналізу та аудиту Володимир Краєвський та викладачі кафедри бухгалтерського обліку.

До вебінару були запрошені професійні організації бухгалтерів з Європи та Центральної Азії, а загальна кількість учасників досягла більше 600 осіб.

Спікери вебінару – член правління IAASB Sue Almond і зам. директора IAASB Natalie Klonaridis виступили з презентацією по ключовим аспектам нових стандартів управління якістю (ISQM 1, ISQM 2, ISA 220) та відповіли на питання учасників. Модераторами заходу, які здійснювали ефективну комунікацію між учасниками проєкту були старший технічний менеджер IFAC Maria Chuvasheva та старший операційний директор CFRR Всесвітнього банку Pascal Frerejacque.

Основна увага нових стандартів управління якістю спрямована на управління ризиками та відповідальність за таке управління аудиторських фірм. Також, значна увага приділяється ризиками незалежно від масштабу таких фірм, ризикам інформації і комунікації, а також використанню мережевих ресурсів. ISA 220 спрямований на розвиток культури професійного середовища у багатьох аспектах, у тому числі, професійної етики і зовнішнього середовища.

Відмітимо, що участь у Міжнародному вебінарі The IAASB’s New QM Standards – це можливість наших науково-педагогічних працівників долучитися до глобальних проєктів з обліку, звітності і аудиту, відчувати основні тренди розвитку професійної діяльності та формувати у студентів важливі сучасні компетентності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *