Науковому співробітнику Університету ДФС України Марії Кармаліті призначено стипендію Кабінету Міністрів України

Головному науковому співробітнику Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України, д.ю.н, доценту Марії Кармаліті призначено щомісячну стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Стипендію призначено відповідно до постанови президії Комітету з державних премій України в галузі науки та техніки від 29 квітня 2021 р. № 1 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених».

Щомісячні стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначаються з метою підтримки вчених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів у цій справі.

Вітаємо Марію Володимирівну і зичимо успіхів у подальшій діяльності, актуальних наукових розробок, а також розвитку та поширення наукових ідей!