В Університеті державної фіскальної служби України відбулась онлайн-зустріч представництва університету з Президентом Турецької національної поліцейської академії

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулась онлайн-зустріч представництва університету з Президентом Турецької національної поліцейської академії, суперінтендантом Їльмазом Чолак. Участь у зустрічі взяли в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Віктор Тринчук, проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції – начальник Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України Василь Чмелюк, заступник начальника Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету ДФС України Вікторія Біла, начальник кафедри фінансових розслідувань Університету ДФС України Олена Калганова та завідувач відділу міжнародного освітнього співробітництва УДФСУ Андрій Божков.

Присутні обговорили низку ключових питань щодо налагодження співпраці між Університетом державної фіскальної служби України та  Турецькою національною поліцейською академією, зокрема:

• побудову програми академічної мобільності для здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів;
  • взаємні навчальні візити для керівництва Університету та науково-педагогічних працівників;
  • можливість проведення спільних комунікативних заходів, бінарних занять за участі науково-педагогічних працівників обох навчальних закладів;
  • впровадження програми мобільності для працівників новоствореного Навчально-наукового інституту економічної безпеки та правоохоронної діяльності.

За результатами зустрічі домовились про взаємні навчальні візити команд Університету ДФС України та Турецької національної поліцейської академії з метою виявлення подальших напрямів співробітництва зокрема: у сфері академічної мобільності, дуального обміну науковцями та проведення спільних комунікативних заходів.

Висловлюємо вдячність турецькій стороні за онлайн-зустріч з представництвом університету і сподіваємося на успішну подальшу співпрацю у сфері підготовки фахівців з економічної безпеки та правоохоронної діяльності!