В.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська зустрілася з колективом ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулася зустріч в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з науково-педагогічним та тренерсько-викладацьким колективом Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації.

У ході зустрічі в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська розповіла про основні вектори розвитку університету та зазначила, що перед колективом стоїть багато завдань, реалізація яких важлива для розвитку закладу вищої освіти. Вона відмітила, що покращення матеріально-технічної бази Університету для підготовки спортсменів –  майбутніх чемпіонів. Також, в.о. ректора наголосила на пріоритетності вступної компанії – 2021.

По завершенню заходу були окреслені пріоритетні напрями діяльності та першочергові завдання для розвитку університету в цілому й інституту зокрема.