В Університеті ДФС України пройшов тренінг для керівників та працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів

В Університеті державної фіскальної служби України стартувала програма навчальних заходів для внутрішніх аудиторів державних органів, ініційована Міністерством фінансів України спільно з Міністерством фінансів Королівства Нідерландів. Мета програми – підвищити фаховий рівень та переорієнтувати діяльність на удосконалення установи, а не лише на оцінку відповідності нормам і правилам

Сьогодні, у рамках програми, пройшов перший тренінг «Навички ефективної комунікації у внутрішньому аудиті» для керівників та працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів. Захід організовано представниками Міністерства фінансів України Ганною Крівченковою та Ігорем Буграком спільно з представниками Міністерства фінансів Королівства Нідерландів.

Під час навчального заходу на онлайн-зв’язку з учасниками був Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін. Присутні прослухали лекцію іноземною мовою та обговорити актуальні питання внутрішнього аудиту. Також, фахівці у сфері аудиту мали можливість обмінятися професійним досвідом один з одним і перейняти Голландський досвід роботи.

Варто відмітити, що розвиток у сфері внутрішнього аудиту є одним із важливих завдань для підвищення рівня управлінської підзвітності та ефективності внутрішнього аудиту в органах влади, саме тому в рамках програми щорічно буде проходити 5-6 таких навчальних занять.