В Університеті ДФС України обговорили освітньо-професійну програму для магістрів «Управління публічними фінансами»

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України відбулось засідання кафедри фінансів імені Л.Л. Тарангул, на якому учасники підняли питання освітньо-професійної програми для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Управління публічними фінансами».

Під час заходу, викладачі кафедри обговорили актуальні питання, щодо переліку дисциплін, їх назв та змістовного наповнення. Також, гарант освітньої програми Оксана Гордей ознайомила науково-педагогічний склад кафедри з результатами аналізу аналогічних програм як провідних українських закладів вищої освіти,так і закордонних університетів, надавши перелік обов’язкових та вибіркових дисциплін.

В результаті заходу учасниками були запропоновані пропозиції щодо удосконалення освітньо-професійної програми для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Управління публічними фінансами».

Університет державної фіскальної служби України впевнений, що освітня-професійна програма дозволить забезпечити сучасну та якісну фахову підготовку фінансистів, кваліфікація яких відповідала б як вимогам сучасного ринку праці, так і світовим стандартам.