В УДФСУ відбувся тренінг «Участь у грантових проектах Erasmus+ 2021-2027. Особливості подачі документів»

В Університеті державної фіскальної служби України відбувся тренінг на тему «Участь у грантових проектах Erasmus+ 2021-2027. Особливості подачі документів». Захід організовано відділом міжнародного освітнього співробітництва з метою активізації грантової роботи та підвищення авторитету Університету державної фіскальної служби України в європейському суспільстві.

Участь у заході взяли предскавники Навчально-наукових інститутів та кафедр Університету державної фіскальної служби України.

Під час тренінгу обговорили низку важливих питань, які стосуються подачі документів для участі у грантових проектах, зокрема:

• можливості участі у грантових проектах Erasmus+ 2021-2027;
  • напрями грантових проектів в яких можуть брати участь викладачі та студенти університету;
  • як здійснювати пошук грантових проектів;
  • особливості подачі грантової документації;
  • як працювати із платформою Founding & Tenders Opportunities portal from European Commission.