Університет ДФС України вітає свого випускника з перемогою турніру Bellator 260

Увесь колектив Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) вітає свого випускника Ярослава Амосова з перемогою турніру зі змішаних єдиноборств Bellator 260!
Поєдинок пройшов в ніч з 11 на 12 червня в Анкасвіллі (штат Коннектикут, США), де Ярослав здолав бразильця, володаря пояса в напівсередній вазі Дугласа Ліму. Це його 26-та перемога в професійній кар’єрі!

Ярослав Амосов є чотириразовим чемпіоном світу і триразовим чемпіоном Європи з бойового самбо і є чемпіоном світу з MMA за версією GEFC серед професіоналів.

Відзначимо, що Ярослав став першим українцем в історії, якому вдалося завоювати чемпіонський титул в Bellator.

УДФСУ пишається своїм випускником і щиро вітає Ярослава із черговою перемогою у змагання такого високого рівня, а також бажає успіхів, нових спортивних звершень й ніколи не зупинятися на досягнутому!