Результати кафедри економіки підприємства  на Всеукраїнських конкурсах кваліфікаційних робіт

Результати кафедри економіки підприємства на Всеукраїнських конкурсах кваліфікаційних робіт

20-21 травня на базі Державного університету «Одеська політехніка» було проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». Випускник кафедри економіки підприємства Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи УДФСУ Книшик Валентин Ігорович здобув перемогу з роботою на тему «Шляхи зниження податкового навантаження суб’єкта господарювання в малому бізнесі (за матеріалами ТОВ «Ромаліс»).

22 квітня на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства», де серед переможців теж зазначається випускниця кафедри економіки підприємства Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи УДФСУ Ялинчук Анастасія Володимирівна із роботою за темою «Аналіз і розвиток людського капіталу промислового підприємства (за матеріалами ТОВ «Група Венето»).

Оргкомітети Конкурсів нагородили здобувачів вищої освіти Валентина дипломом І ступеня й Анастасію дипломом ІІІ ступеня та висловили подяку науковому керівнику – гаранту освітньо-професійної програми «Економіка та управління проектами в підприємницькій діяльності» д.е.н., доценту, професору кафедри економіки підприємства Гурочкіній Вікторії Вікторівні.

Інші випускники кафедри економіки підприємства ННІ ЕОМС були відзначені грамотами в різних номінаціях:

– «За доцільне застосування сучасних методів дослідження» Паніну Альону Володимирівну (науковий керівник: к.е.н., доцент Калач Г.М.);

– «За висвітлення актуальних проблем розвитку галузі» нагороджено Срібного Костянтина Володимировича (науковий керівник: к.е.н., доцент Марченко О.І.);

– «За наочне представлення результатів дослідження» нагороджено Паплінського Віталія Володимировича (науковий керівник: д.е.н., доцент Гурочкіна В.В.);

– «За високий рівень висвітлення спеціалізації досліджуваного об’єкта» нагороджено Василевського Дмитра Олександровича (науковий керівник: к.е.н., доцент Калач Г.М.).

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм подальших успіхів.