В Університеті ДФС України розпочалися курси з підвищення кваліфікації для працівників Державної податкової служби України

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) розпочалися курси з підвищення кваліфікації для працівників Державної податкової служби України по програмі «Міжнародне оподаткування та податкове планування». Підвищення кваліфікації проводить д. е. н., професор кафедри податкової політики Ярослав Ізмайлов!

Метою підвищення кваліфікації є:

• формування у держслужбовців нових знань і компетенцій про тенденції розвитку і функціонування системи міжнародного оподаткування;
  • отримання теоретичних і практичних навичок, які пов’язані із застосуванням фіскальних технологій в зарубіжних країнах в умовах ведення міжнародного бізнесу;
  • розширення понятійного апарату у сфері міжнародного оподаткування;
  • ознайомлення з теоретико-методологічною конструкцією механізмів міжнародного оподаткування у регулюванні діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, податкового планування та оптимізації податкового навантаження.

УДФСУ робить все для надання якісної освіти та розвитку фахових здібностей не тільки студентства, а й досвідчених професіоналів, які мають значний стаж держслужби та прагнення оволодіти сучасними компетенціями для ефективної роботи в органах Державної податкової служби на благо України!