В Університеті ДФС України відбулося урочисте вручення дипломів психологам-бакалаврам ННІ гуманітарних наук

В Університеті ДФС України відбулося урочисте вручення дипломів психологам-бакалаврам ННІ гуманітарних наук

22 червня 2021 року в Навчально-науковому інституті гуманітарних наук Університету державної фіскальної служби України відбулося урочисте вручення дипломів психологам-бакалаврам. Із вітальною промовою до випускників звернувся керівник відділу освіти Ірпінської міської ради, стейкхолдер освітньої програми «Психологія» Олег Білорус, який закцентував увагу слухачів на важливості психології для Ірпеня та Приірпінського регіону, чисельність яких невпинно зростає і відчувається брак кваліфікованих психологів для шкіл, садків, Центрів позашкільної освіти та ресурсних центрів.

Директор ННІ гуманітарних наук Євген Суліма побажав випускникам знайти свою професійну нішу, отримувати задоволення від професії, систематично і наполегливо працювати над розвитком своїх знань та компетентностей. 

До теплих слів долучились також психологи  2020 року випуску: психолог Ірпінського державного коледжу економіки та права Володимир Хоменко та психолог гештальт-терапевт Олексій Бідношея, які поділилися досвідом пошуку власного професійного місця у перший рік після отримання диплому.

В.о. завідувача кафедри психології та соціології Ірина Пєтухова подякувала випускникам за роки освітньої співпраці та побажала успіхів та щастя на життєвій ниві.

Шановні випускники, бажаємо вам легкої вдачі, професійних злетів та задоволення від обраної професії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *