Відбулося нагородження збірної команди Університету ДФС України з футболу – переможців ХХ Чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти

23 червня в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулось урочисте нагородження футбольної команди університету, які вперше в історії стали чемпіонами України з футболу серед закладів вищої освіти, зайнявши І місце у фінальних змагання XVI літньої Універсіади України (ХХ Чемпіонат України з футболу серед закладів вищої освіти).

З вітальними словами до переможців звернулися: в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України Іван Крулько, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Ігор Малинський, президент ФК «Кудрівка», спонсор команди УДФСУ Роман Солодаренко, а також професорсько-викладацький склад Університету.

Під час заходу команду та тренерський склад нагородили подяками університету, а футболістів – посвідченнями «Кандидата у майстри спорту України з футболу».

Збірна команда Університету ДФС України з футболу – чемпіони! Університет ДФС України пишається вами!