Представники Університету ДФС України та Митного інституту Державного митного комітету Республіки Узбекистан провели зустріч у режимі онлайн

25 червня в Університеті державної фіскальної служби України відбулась онлайн-зустріч представництва університету та Митного інституту Державного митного комітету Республіки Узбекистан.

Під час зустрічі учасники обговорили актуальні питання, що стосуються підготовки і спільного видання підручників та публікації статей в наукових журналах, проведення спільних наукових досліджень з актуальних питань митної справи.

Значущим для сторін є спільна участь професорсько-викладацького складу й учнів в міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах та олімпіадах. Також не менш важливим є питання розробки та впровадження в перспективі спільних програм додаткової професійної освіти (підвищення кваліфікації та професійної перепідготовки кадрів).

Університет державної фіскальної служби України сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.

Висловлюємо вдячність Митному інституту Державного митного комітету Республіки Узбекистан за онлайн-зустріч з представництвом університету і сподіваємося на успішну подальшу співпрацю!