Представники Університету ДФС України взяли участь в урочистостях з нагоди 100-річчя Національної академії внутрішніх справ України

5 липня представники Університету державної фіскальної служби України на чолі з в.о. ректора університету Валентиною Унинець-Ходаківською, взяли участь в урочистостях з нагоди  Дня Національної поліції України, 100-річчя Національної академії внутрішніх справ України та чергового випуску офіцерів.

Під час урочистої частини з привітаннями виступили поважні гості, було вручено дипломи та державні нагороди.

В.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська привітала керівництво, колектив, випускників та ветеранів Національної академії внутрішніх справ України зі святом та побажала подальших здобутків, наснаги і реалізації поставлених цілей. Вона підкреслила, що за роки діяльності академія стала зразковим прикладом для наслідування та флагманом вищої освіти. На її думку, запорукою цього успіху є якісна освіта, висококваліфікований науково-педагогічний та офіцерський колектив, а також цілеспрямоване покоління майбутніх захисників нашої держави.

Зазначимо, що Університет ДФС України та Національна академія внутрішніх справ України є багаторічними партнерами, які постійно взаємодіють та обмінюються професійним досвідом.

Університет державної фіскальної служби України вітає Національну  академію внутрішніх справ України зі 100-річним ювілеєм!