В Університеті третього віку «СВІТ» УДФСУ розпочалася вступна кампанія для студентів поважного віку

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) розпочалася вступна кампанія до Університету третього віку «СВІТ», який функціонує в Навчально-науковому інституті інформаційних технологій.

До навчання на 2021–2022 навчальний рік запрошуються усі бажаючі віком 50+, які хочуть продовжити освіту, здобути нові знання та отримати навички в сфері сучасних технологій, а також наповнити життя цікавими та корисними подіями, знайти нових друзів та нові захоплення.

У програмі навчання:

• інформаційні технології;
  • українська та іноземні мови;
  • основи правознавства та психології;
  • образотворче мистецтво;
  • спортивні секції;
  • участь у різноманітних заходах в Україні та за кордоном.

Заняття проходитимуть в УДФСУ з вересня.

Нагадаємо, що Університет третього віку «СВІТ» успішно функціонує в УДФСУ з 2019 року. Нещодавно студенти та керівництво підводили підсумки навчального року, а вже сьогодні ми чекаємо на навчання усіх бажаючих продовжувати активне дозвілля та отримувати освіту незалежно від віку!