В Університеті ДФС України завершилися Літні школи: «Аудит», «Фінансові технології» та «Журналістика»

В Університеті ДФС України завершилися Літні школи: «Аудит», «Фінансові технології» та «Журналістика»

З 12 до 14 липня 2021 року в Університеті державної фіскальної служби України тривали три Літні школи – «Аудит», «Фінансові технології» та «Журналістика».

Навчання у Літніх школах було триденним інтенсивним курсом, під час якого учасники покращували свої вміння та навички, а також отримували нові знання у відповідних сферах.

Щодня кмітлива молодь спілкувалася з лекторами, які розкривали важливі  питання професій, вказуючи на маловідомі та цінні факти. Під час навчання учасники слухали лекції, брали участь у тренінгах та майстер-класах, виконували завдання та кейси у групах, обговорювали найактуальніші теми, спілкувалися з досвідченими фахівцями, представниками провідних компаній та державних органів, а також отримали поради й безцінні настанови від успішних спікерів.

По завершенню слухачі отримали сертифікати про участь у Літніх школах. Такі заходи – це гарна можливість отримати нові знання та перейняти досвід від успішних практиків. Саме тому в університеті планується їх проведення й надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *