16 липня університету виповнюється 100 років!

16 липня університету виповнюється 100 років!

Вирує життя в Університеті державної фіскальної служби України. Працюють викладачі, навчаються студенти, мріють стати податківцями, фінансистами, юристами, економістами; закохуються, одружуються, дивляться в майбутнє з вірою і надією. Молодь спілкується з відомими людьми, виховується на прикладах успішної кар’єри знаних в Україні та за її межами науковців, політиків, журналістів, громадських діячів.

100-річний ювілей святкує сьогодні наш навчальний заклад. 16 липня 1921 року розпочався літопис вишу. Ми гортаємо сторінки славного шляху дорогами історії і пишаємося героїкою воєнної доби і здобутками мирних днів. Самовіддана праця не одного покоління викладачів і студентів стала запорукою створення елітного навчального закладу, який став унікальною перлиною у розмаїтті освітнього простору, центром податкової науки, культури та духовності.

Постановою колегії Губпрофу від 16 липня 1921 року №4587 було створено Український торф’яний технікум ім. Артема.

100 років – велична дата! Історія навчального закладу, який пройшов шлях від технікуму до провідного фінансового вишу країни, така ж велична! 100 років розвитку, удосконалення та змін, які в сукупності сформували унікальний заклад вищої освіти, про який знає кожен!

Університет державної фіскальної служби України – виш у мальовничому місті Ірпінь, єдиний в Україні заклад вищої освіти в підпорядкуванні Міністерства фінансів України, лідер у підготовці фахівців фінансової сфери і не тільки.

Які ж надбання університету за 100 років історії?

Це – потужна освітня та наукова база, розвинена інфраструктура та кадровий потенціал.

Це – унікальні напрямки підготовки, престижні спеціальності та сучасні освітні тенденції.

Це – інноваційні технології, діджиталізація та студоцентризм у роботі.

Це – міжнародна співпраця, англомовні програми та зарубіжні партнери по всьому світу.

Це – неймовірне студентське життя, якісне навчання та активний розвиток.

Це – неймовірно красивий кампус, навчальні корпуси, гуртожитки, медцентр та спортивний комплекс.

Але насамперед – це люди, які стали частиною великої родини ірпінського технікуму, академії, університету! Це люди, які створювали, розбудовували та жили своє життя разом з Альма-матер. Навчалися, працювали чи були звичайним гостем у стінах навчального закладу. Саме завдяки кожному із них сьогодні нам є чим пишатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *