Днями в Університеті державної фіскальної служби України діяла літня школа «Аудит» – інтенсив для прогресивної молоді. До школи записалися 15 слухачів, як наших студентів так і майбутніх абітурієнтів. Спікерами виступили представники компаній «Bakertilly», «PricewaterhouseCoopers», «KPMG», «Ажур-аудит».

Це були насичені та цікаві три дні. Для слухачів було організовано: професійно орієнтовані міні – лекції, тренінги і оpen air meeting.

З бізнес-кейсами до нас завітали Міхонік Сусанна Анатоліївна, начальник управління трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у м.Києві. Зирянова Ольга Леонідівна виступила організатором фінансово-економічної гри-тренінгу «Життєвий капітал».

Підсумовуючи інтенсив, робимо висновок, що наша кар’єра не розвивається чітко визначеним шляхом. Ми маємо свободу вибору. Кожен із нас унікальний. І це круто мати можливості, у такому молодому віці, відвідувати такі заходи. Отримані поради – безцінні. Використовуйте кожну хвилину, здійснюйте свою мрію.

P.S. Вчитися, мріяти, діяти. З ентузіазмом, оптимізмом, захопленням. Вперед і тільки вперед.