Випускники кафедри військової підготовки Університету ДФС України прийняли Військову присягу на вірність українському народові

Сьогодні, 16 липня 2021 року, 175 студентів кафедри військової підготовки Університету державної фіскальної служби України прийняли Військову присягу на вірність українському народові. Урочистості відбувалися в навчальному центрі «Десна», Чернігівської області.

Протягом двох тижнів студенти проходили інтенсивну і насичену військово-професійну підготовку в спеціально облаштованих аудиторіях та на польових навчаннях на військовому полігоні.

Складання Військової присяги відбулося в особливий день,оскільки сьогодні Університет ДФС України святкує своє 100-річчя.

Майбутніх офіцерів приїхали привітати почесні гості: в.о. ректора Університету ДФС України – Валентина Унинець-Ходаківська, перший застуник голови Бучанської районної державної адміністрації – Андрій Діхтярук, проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції – Василь Чмелюк, помічник в.о. ректора Університету ДФС України – Юлія Мороз. Також на заході були присутні представники кафедри військової підготовки, представники командування частини, рідні та близькі випускників.

До привітань долучився священик-капелан Олександр, який благословив та окропив святою водою усіх присутніх. Завершився захід урочистим маршем випускників.

Зазначимо, що після складання Військової присяги, випускники отримали довідки про проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Після атестації наказом Міністра оборони України їм буде присвоєно первинне офіцерське звання — молодший лейтенант запасу.

Університет ДФС України пишається випускниками кафедри військової підготовки – амбітними, молодими та патріотично налаштованими.