Випускники УДФСУ візьмуть участь в Олімпійських іграх 2020

Випускники Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) візьмуть участь в Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, Японія. Зокрема, випускниця УДФСУ – чемпіонка України та Європи з вільної боротьби Ірина Коляденко, яка завоювала ліцензію на Олімпійські Ігри-2020. Нещодавно в Ірпені провели спортсменку до тренувального табору, після якого Ірина Коляденко вирушить вже на Олімпіаду до Токіо.

Нагадаємо, що це вже четверта ліцензія наших випускників. Також на Олімпійські ігри вирушають випускниця УДФСУ Анна Лисенко, яка завоювала першу ліцензію в жіночому боксі на Олімпіаду в Токіо, випускник УДФСУ Олександр Хоцянівський, який здобув бронзу на чемпіонаті світу з боротьби та виборов ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо-2020, а також Яків Хаммо – виборовши бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, який проходив у Будапешті.

Пишаємося нашими випускниками та студентами!  Бажаємо успіхів та найкращих результатів.