Чемпіони обирають Університет ДФС України!

22 липня в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) в.о. ректора Валентина Унинець-Ходаківська зустрілась з олімпійською гордістю України, а нині абітурієнтами нашого університету.

Під час зустрічі, українські легкоатлетки, чемпіонки Європи: Пигида Наталія та Михайлова Дарья, а також майстер спорту з греко-римської боротьби Артур Політаєв розповіли, чому обрали саме наш університет для навчання. На їхню думку саме УДФСУ є запорукою успішної та якісної освіти.

Зазначимо, що участь у зустрічі також взяли директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації УДФСУ, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський та начальник центру студентського спорту УДФСУ Вадим Гаєвий.

Варто, відмітити, що університет випустив багато олімпійських чемпіонів, майстрів спорту, також призерів Європи а й Світу.