Представники Університету ДФС України відвідали регіональний форум «Реформа шкільного харчування»

За ініціативи Першої леді України Олени Зеленської у співпраці з Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки, Міністерством розвитку громад та територій, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, ДП «ПРОЗОРРО» та за підтримки громадської організації «Національна асоціація громадського харчування» відбувся форум «Реформа шкільного харчування».

У форумі взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлерт, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голови/заступники Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської ОДА; представники обласних департаментів (управлінь) освіти і науки та департаментів економіки, голови/заступники територіальних громад, а також представники Державної служби якості освіти та Держпродспоживслужби.

Мета форуму – обговорення актуальних питань реформи шкільного харчування.