Голова Ради ветеранів Університету державної фіскальної служби України Олександр Сластьоненко отримав медаль «За заслуги перед містом Ірпінь»

Сьогодні, 26 серпня на сесії Ірпінської міської ради Голова ради ветеранів Університету державної фіскальної служби України Олександр Сластьоненко отримав медаль «За заслуги перед містом Ірпінь».

Олександр Сластьоненко – Заслужений працівник освіти України, почесний професор Університету державної фіскальної служби України, Почесний працівник податкової служби України, громадський діяч, надзвичайно доброзичлива та чуйна людина, яка вже 50 років проживає та працює в Ірпінському регіоні.

Шановний Олександре Андрійовичу! Щиро вітаємо Вас з отриманням заслуженої нагороди! Пишаємося, що вже понад 40 років Ви працюєте на освітянській ниві, на благо університету, студенства та ірпінського краю! Бажаємо Вам ще більше досягнень, визнання та поваги оточуючих! Будьте здорові та продовжуйте у тому ж дусі! Так тримати!