Відбулася товариська гра між футбольною командою Університету ДФС України та збірною командою українських діаспор

Сьогодні, 28 серпня в рамках lX Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд на спортивному комплексі Університету державної фіскальної служби України відбулася товариська гра між командами університету та збірною командою українських діаспор.

Перед початком гри футболістів привітали: в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України Валентина Унинець-Ходаківська, директор Міжнародної організації українських громад «Четверта хвиля» (Торонто, Канада) Ігор Бокій, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, голова Національного Олімпійського комітету Київщини Ігор Малинський, в.о. проректора з адмінстративного-господарської діяльності Світлана Заєць, співробітники університету, гості та вболівальники команд.

Футболісти обох команд показали гідний результат, товариська гра закінчилася рахунком 5:5.

Перемогла дружба! Вітаємо команди та бажаємо успіхів і подальших спортивних досягнень!

Нагадаємо, що Університет державної фіскальної служби України разом з представниками Міжнародної організації українських громад «Четверта хвиля», Міністерства молоді та спорту України, Української Асоціації Футболу / Ukrainian Association of Football, Київської обласної державної адміністрації та Ірпінської міської ради є організаторами lX Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд.