Відбулася робоча зустріч представників Податкового університету та Держаудитслужби

06 вересня 2021 року відбулася робоча зустріч першого проректора з навчально-методичної та виховної роботи Антона Монаєнка та представників Університету державної фіскальної служби України з представниками Держаудитслужби щодо практичного впровадження дуальної освіти на базі Держаудитслужби.

На зустрічі обговорювались правові аспекти та особливості навчання за дуальною формою освіти, можливості її запровадження в державних органах, переваги та недоліки такого навчання для Університету, студентів та Держаудитслужби як роботодавця.

Обговорено зміст освітньо-професійної програми для здобуття вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності «071. Облік і оподаткування «Державний аудит; судово-економічна експертиза у фінансових розслідуваннях» з метою її застосування у сфері державного фінансового контролю.

За результатами зустрічі досягнуто низку домовленостей щодо подальших кроків у впровадженні такої новітньої форми навчання, як дуальна освіта. Отже, робота триває.