Гранти 2021-2022

З початком нового 2021-2022 навчального року для наших здобувачів вищої освіти знову відкриваються можливості проявити себе у навчанні та науковій діяльності. Науково-педагогічні працівники кафедри фінансових ринків не залишаються осторонь та намагаються допомогти студентам розкрити таланти та спробувати свої сили на науковій ниві, в тому числі і на міжнародному рівні. То ж до уваги здобувачів вищої освіти пропонується наступна інформація щодо грантів та конкурсів на 2021-2022 навчальний рік:

• Стажування здобувачів вищої освіти в аналітичних центрах України, кінцевий термін подання документів – 22.03.2022 р. (ua);
  • Стипендія на навчання в Університеті Нового Орлеана для широкого кола спеціальностей, кінцевий термін подання документів – 15.11.2921 р. (edu);
  • Стипендія на навчання на рівні бакалаврату та магістратури в Університеті Геттінгена (Німеччина), кінцевий термін подання документів – 30.10.2021 р. (uni-goettingen.de).

Запрошуємо талановитих науковців з числа здобувачів вищої освіти спробувати свої сили та прийняти участь у грантових програмах!