Для студентів Податкового університету патрульні Київщини провели лекції з питань безпеки дорожнього руху

Представники патрульної поліції Київської області провели лекції для студентів Університету державної фіскальної служби України з питань безпеки дорожнього руху.

Упродовж трьох днів – 14, 15 та 16 вересня патрульні Київщини зустрічаються зі студентами Навчально-наукових інститутів та Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, щоб нагадати основні правила безпеки на дорозі для пішохода, велосипедиста, пасажира та водія.

Патрульний Сергій Безпальчук презентував статистику кількості ДТП у Київській області за 8 місяців 2021 року, щоб показати, яким важливим є дотримання правил всіма учасниками дорожнього руху, а також розповів про фактори, які сприяють ДТП. Серед них:

• перевищення швидкості;
  • керування транспортним засобом у нетверезому стані;
  • не використання шоломів;
  • не використання пасків;
  • не використання дитячих утримуючих пристроїв.

Сергій Безпальчук навів приклади з роботи патрульної поліції, а також показав фото та відео матеріали, на яких візуально відображено важливість дотримання правил дорожнього руху та наслідки, до яких призводить їх ігнорування.

Під час лекцій розглянули фактори, які створюють небезпеку на дорозі. Бажаючі студенти приміряти окуляри-симулятори, які створюють ілюзію алкогольного сп’яніння, і пересвідчитися, що у такому стані не можливо повноцінно контролювати свої дії.

Студенти подякували патрульним Київщини за цікаву лекцію. Патрульні побажали студентам, щоб дорога до університету була легкою та безпечна! Будьте завжди уважні та обережні!