Податковий університет долучився до інформаційно-просвітницького заходу «День кар’єри-2021»

15 вересня 2021 року Університет державної фіскальної служби України у рамках профорієнтаційної роботи взяв участь у інформаційно-просвітницькому заході «День кар’єри-2021» для учнів закладів загальної середньої освіти Станишівської об’єднаної територіальної громади Житомирської області за проведенням Житомирським міським центром зайнятості. Відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню Навчально-наукового центру організації освітнього процесу, як  організатор від Університету та Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи презентували Університет на освітній платформі.  Участь у заході брали понад 20 освітніх закладів різного спрямування, що неабияк всебічно інформувало про сучасний ринок освітніх пропозицій. Представники Університету розповіли про переваги    вступу, особливості навчання та дозвілля, можливості та перспективи. Для неформального спілкування було обрано інтелектуально-розважальну гру.