Запрошуємо долучитися до вебінару: «Формування індивідуальної професійно-освітньої траєкторії: поради для здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Кафедра економіки підприємства запрошує здобувачів другого (магістерського) ступеня вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (ОП «Економіка та організація проектів в підприємницькій діяльності») та всіх бажаючих долучитися до вебінару, який відбудеться в онлайн-форматі з використанням платформи для проведення відеоконференцій Zoom 20 вересня о 14.30.
Під час вебінару обговоримо наступні теми:
– чому в ХХІ ст. не можна не бути підприємцем;
– чому неперервна освіта є ключовою навичкою підприємця;
– значення формальної, неформальної та інформальної освіти;
– отримання міжнародних професійних кваліфікацій та навчання в бізнес-школах.
Ведуча вебінару: к.е.н., ст. викладач кафедри економіки підприємства Минчинська І.В.
Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до нашого вебінару!
Iryna Mynchynska is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Формування індивідуальної професійно-освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Time: Sep 20, 2021 02:30 PM Kiev
Passcode: 4rVYzw