Представники Податкового університету взяли участь у засіданні Генеральної асамблеї Спортивної студентської спілки України

Представники Податкового університету, а саме директор Навчально-науковго інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації, член НОК України Ігор Малинський та начальник Центру студентського спорту УДФСУ Вадим Гаєвий взяли участь засіданні Генеральної асамблеї Спортивної студентської спілки України, а також в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.

Серед почесних гостей були присутні:

• ректор Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського Наталія Лазаренко;
  • заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький;
  • заступник Міністра молоді та спорту України Віталій Лавров;
  • Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов;
  • Президент спортивної студентської спілки України Євгеній Імас;
  • Голова Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко.

Захід відбувся у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського, де були підведені підсумки ХVI літньої Універсіади України. Наш університет серед інших закладів вищої освіти 5 категорії посів почесне ІІІ місце.