Курс комунікативної майстерності для студентів Університету третього віку «СВІТ»

У Податковому університеті відбувся курс комунікативної майстерності для студентів Університету третього віку «СВІТ».

Мета заходу – розвиток комунікативних навичок, взаємодія з оточуючими, робота в команді, вміння налагоджувати зв’язки та розв’язувати проблеми, що виникають у різних життєвих ситуаціях.

Модератором заходу виступила учасниця Жіночого клубу “Лада” Надія Лєдньова.

Студенти провели аукціон цінностей під час якого «писали книжки», «літали в космос» та «отримували Оскар» і в кінці-кінців «дійшли до безсмертя».

Нагадаємо, що Університет третього віку «СВІТ» успішно функціонує на базі Навчально-наукового інституту інформаційних технологій в Податковому університеті з 2019 року.