Представники Податкового університету взяли участь у круглому столі «Сучасні тенденції в медіаосвіті: фільтруй інфу!»

Сьогодні, 29 жовтня, представники Податкового університету взяли участь у круглому столі «Сучасні тенденції в медіаосвіті: фільтруй інфу!»

Захід присвячений тижню медійної та інформаційної грамотності, який триває з 24 по 31 жовтня.

Організаторами круглого столу виступили Харківський прес – клуб.

Участь у заході взяли: завідувачка кафедри журналістики, української словесності та культури Навчально-наукового інституту гуманітарних наук Наталія Зикун, професорка кафедри журналістики, української словесності та культури ННІ гуманітарних наук Тетяна Гиріна та студентка магістратури освітньої програми «Економічна журналістика» Податкового університету Катерина Штик. Також до заходу долучилися студенти, викладачі, медійники Польщі (Гданьський університет, Єврорегіональний університет Юзефова) та України (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), представники регіонального відділення Національної спілки журналістів України.

Спікерами круглого столу стали: доцент, викладач Університету Єврорегіональної економіки імені Альчідо де Гаспері (Варшава, Польща) Софія Соколова ,завідувачка кафедри журналістики, української словесності та культури ННІ гуманітарних наук Податкового університету Наталія Зикун, професорки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Ірина Іванова та Оксана Просяник .

Ключовими аспектами заходу були питання роботи журналіста у різних сферах інформаційної діяльності. Представники Податкового університету презентували роботу на тему «Категорії моралі та політики в роботі журналіста з економічною інформацією».

І хоч фахова дискусія мала місце, та зійшлися на безальтернативності верифікації інформації, критичного мислення, навчання цьому свого оточення кожним, хто в цифровому світі хоче бути поінформованим та незаангажованим.