Здобувачі вищої освіти  та науково-педагогічні працівники ННІ обліку, аналізу та аудиту долучилися до серії вебінарів “Податок на прибуток 2021: помилки, ризики, оптимізаці”

Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники ННІ обліку, аналізу та аудиту долучилися до серії вебінарів “Податок на прибуток 2021: помилки, ризики, оптимізаці”

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ННІ обліку, аналізу та аудиту за освітньою програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» кожну вільну хвилинку витрачають з користю. З 8 по 10 листопада 2021 р. здобувачі та науково-педагогічні працівники Інституту мали можливість прослухали серію вебінарів «Податок на прибуток 2021: помилки, ризики, оптимізація» від онлайн-школи бухгалтерії AVS.

На вебінарах розглянули ряд питань, а саме:

• типові помилки з обліку основних засобів, про зміни в документах, що відбулися у 2021 році;
  • про облік витрат майбутніх періодів;
  • як правильно формулювати умови договору позики, щоб уникнути податкових ризиків;
  • створення резервів відпусток, премій, інших зарплатних виплат;
  • про уцінку запасів, подарунки, списання активів;
  • про період протягом якого може бути звільнення від відповідальності за порушення з податку на прибуток.

Дізналися:

• за якими об’єктами можна нарахувати амортизацію у скорочені (менші ніж мінімально допустимі) строки та за яких умов. Як це впливає на базу оподаткування;
  • на числовому прикладі побачите вигоду від прискореної амортизації та наслідки завчасного вибуття об’єкта, який прискорено амортизувався;
  • чи діє мораторій на “старі” порушення;
  • яка сума штрафу за неподання декларації, заниження податку (при виявленні податківцями та при самовиправленні).
  • як на законних підставах «відтерміновувати» дохід за безнадійною кредиторською заборгованістю.