Відбувся бізнес-тренінг “Гра в шахи як інструмент формування бізнесових компетенцій”

Профорієнтація має бути своєвчасною і змістовною….. Ми #nnioaa так і працюємо. 10.11.2021 р. під час мережування з ВСП «Березнівський лісотехнічний фаховий коледж НУВГП» м.Рівне на запрошення представника коледжу к.е.н., доцента Тетяни Трохлюк в рамках тижня їх циклової комісії обліково-економічних дисциплін відбувся бізнес-тренінг “Гра в шахи як інструмент формування бізнесових компетенцій”, де д.е.н., професор кафедри управлінського обліку, бізнес-аналітики та статистики ННІ обліку, аналізу та аудиту Університету ДФС України (Державного податкового університету Юрій Мискін занурив слухачів у світ цифр, логіки та креативу, поділився своїм колосальним досвідом молодого науковця, відповів на безліч гострих запитань та запросив коледжан на вступ у 2022 році до Податкового університету.