З нагоди святкування дня студента, НЛ «Юридична клініка» провела онлайн-тренінг для студентів-слухачів ДПУ.

17.11.2021 з нагоди святкування дня студента, НЛ «Юридична клініка» провела онлайн-тренінг для студентів-слухачів ДПУ.

Вкотре було розглянута тема інтерв’ювання клієнтів, а саме проведення моделювання ситуацій. Ця тема є надзвичайно важливою та актуальною.

Кожен професійний юрист повинен уміти знайти правильний підхід до особи аби з’ясувати всі обставини справи і в результаті успішно вирішити проблему з якою звернувся клієнт.

У ролі спікерів виступали:

Завідувач навчальної лабораторії «Юридична клініка» – Шолкова Тетяна;

Адвокат та викладач навчальної лабораторії «Юридична клініка» – Кабанов Володимир;

Завідувач представництва «Юридичної клініки» у Слов’янську – Марущенко Олександр

Вітаємо всіх причетних з Міжнародним днем студента, який щорічно святкується 17 листопада у всьому світі. Бажаємо досягнути небачених успіхів та ніколи не збавляти темп на шляху до своїх мрій.