17.11.2021 р. Студент-консультант НЛ «Юридичної клініки» Дем’яненко Софія, виграла грант на навчання у Міжнародній молодіжній програмі diversityEUnited.

Варто зауважити, що саме завдяки навчанню в межах проєкту «Посилення соціальної відповідальності університетів для досягнення сталого розвитку», Софія змогла проявити себе у даній програмі та показати дивовижний результат!

Для участі у даному проєкті “Ідеї змін” разом з партнерами Polis180 (Німеччина) та Bridge of Friendship “Kartlosi” (Грузія) запрошували активну молодь до участі.

Метою проєкту було прагнення дати молоді з уразливих груп дієві знання та інструменти для подальшого розвитку та активної участі в житті країни, а також посилити партнерство та єдність між молоддю з європейських країн.

Найкраща проєктна ідея отримала невелику грантову підтримку. Кожен учасник та кожна учасниця отримали сертифікат про проходження навчання.