26.11.2021 р. Представники  НЛ «Юридична клініка» разом з членами кафедри фінансового права відвідали Х Податковий форум.

26.11.2021 р. Представники НЛ «Юридична клініка» разом з членами кафедри фінансового права відвідали Х Податковий форум.

26.11.2021 р. Представники

НЛ «Юридична клініка» разом з членами кафедри фінансового права відвідали Х Податковий форум. Новели податкового законодавства, який організувала Асоціація правників України.

Для нас було великим задоволенням відвідати даний захід, почути багато нової інформації та здобути цінний досвід, адже за останній час відбулося багато важливих, водночас дискусійних змін у податковому законодавстві та практиці.

Ми щиро вдячні організаторам, доповідачам та модераторам даної зустрічі та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Ви – надзвичайні!

Разом наш голос гучніший!