Відбувся online-захист курсових робіт з дисципліни «Організація і методика податкового консультування»

02.12.2021 р. комісія у складі викладачів кафедри податкової політики в.о. завідувача кафедри фіскального адміністрування Іванишиної О.С., д.е.н, професора Ізмайлова Я.О., к.е.н., доцента Тучак Т.В. заслухали доповіді студентів гр. ОМП-21-1 та ОМПз-21-1, щодо результатів дослідження організації і методики податкового консультування на рівні суб’єктів господарювання та рівні держави. Під час захисту курсових робіт студенти презентували результати власних досліджень. Відбулись жваві дискусії між студентами, щодо проблем та перспектив розвитку податкового консультування. Отже, захист курсових робіт пройшов на високому рівні, студенти здобули нові компетенції, знання та навички за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».