14.12.2021 р. о 17:00, відбудеться онлайн-тренінг на тему: “Студенти, студентке самоврядування та уповноважений з запобігання та виявлення корупції: встановлення взаємодії та перспективи співпраці”, що проводиться у межах проєкту: “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”.

Даний тренінг проведе не тільки наша НЛ” Юридична клініка” у співпраці з уповноваженими з питань запобігання та виявлення корупції, такі тренінги проводяться у 5 пілотних вишах, які долучені до реалізації даного проєкту.

Мета проведення тренінгу: інформування студентів про те, що таке корупція, як вона проявляється, чим корупційні ризики відрізняються від самого прояву корупції, які існують методи боротьби, а головне – ознайомлення студентів з інститутом уповноважених, їх функціоналом, з процедурою співпраці для запобігання проявам корупційних ризиків. І все це робиться для того, щоб освітній простір став більш комфортним як для студентів, так і для викладачів.

Для проведення тренінгу юридичні клініки отримали методичні матеріали від команди Проєкту, за що ми щиро вдячні.

Тренінг став можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).
Проєкт здійснюється за підтримки USAID_ВзаємоДія.