08.12.2021 р. НЛ «Юридична клініка» вкотре провела надзвичайно цікаву онлайн-зустріч для студентів-слухачів на тему: «Альтернативні способи вирішення справи».

Наші спікери Ариштевич Ольга та Онопрієнко Юлія у ході лекції розкрили такі питання:

1)Конфлікти та альтернативні способи їх вирішення;

2)Основи ведення переговорів;

3)Особливості медіації.

Про медіацію Ви можете знайти інформацію на нашій сторінці, адже не всі досконало знають, що справу можна вирішити не лише в судовому порядку, а й за допомогою медіації.

Професійний юрист повинен вміти все, і навіть більше, тому практична навичка вміти вирішувати справи різними способами є максимально корисною.